M55342E09B176ART0
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E09B176ART0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E09B176ART0
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 176 OHM 0.1% 1W 2512
Duomenų lapai: M55342E09B176ART0.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M55342E09B176ART0 specifikacijos
Dalies numeris M55342E09B176ART0 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 176 OHM 0.1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 14591 pcs Duomenų lapas M55342E09B176ART0.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Atsparumas 176 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai M55342E09B176ART0-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 176 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film