M55342E04B511DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E04B511DRWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E04B511DRWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 511 OHM 1% 0.15W 1505
Duomenų lapai: M55342E04B511DRWS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E04B511DRWS specifikacijos
Dalies numeris M55342E04B511DRWS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 511 OHM 1% 0.15W 1505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 19887 pcs Duomenų lapas M55342E04B511DRWS.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1505 Dydis / Matmenys 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1505 Atsparumas 511 Ohms
Galia (vatais) 0.15W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai M55342E04B511DRWS-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 511 Ohms ±1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film