M55342E02B321DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E02B321DRWS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M55342E02B321DRWS
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES SMD 321 OHM 1% 1/8W 0505
Duomenų lapai: M55342E02B321DRWS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
M55342E02B321DRWS specifikacijos
Dalies numeris M55342E02B321DRWS Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES SMD 321 OHM 1% 1/8W 0505 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 20849 pcs Duomenų lapas M55342E02B321DRWS.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0505 Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Atsparumas 321 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 0505 (1313 Metric) Kiti vardai M55342E02B321DRWS-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.033" (0.84mm)
funkcijos Military, Non-Inductive Gedimo greitis R (0.01%)
Išsamus aprašymas 321 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Kompozicija Thin Film