LVR05R3000FE73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R3000FE73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR05R3000FE73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR05R3000FE73.pdf
  • Pranešimas
LVR05R3000FE73 specifikacijos
Dalies numeris LVR05R3000FE73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60433 pcs Duomenų lapas LVR05R3000FE73.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serija LVR Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Current Sense, Moisture Resistant
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound