LVR05R0500FS73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R0500FS73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR05R0500FS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.05 OHM 1% 5W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR05R0500FS73.pdf
  • Pranešimas
LVR05R0500FS73 specifikacijos
Dalies numeris LVR05R0500FS73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.05 OHM 1% 5W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 54794 pcs Duomenų lapas LVR05R0500FS73.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serija LVR Atsparumas 50 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai LVRC-.05TR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound