LVR05R0100FE73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R0100FE73 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR05R0100FE73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 5W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR05R0100FE73.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LVR05R0100FE73 specifikacijos
Dalies numeris LVR05R0100FE73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 5W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68881 pcs Duomenų lapas LVR05R0100FE73.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Serija LVR Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai LVRC-.01RTR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound