LVR03R0150FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR03R0150FE70 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LVR03R0150FE70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.015 OHM 1% 3W AXIAL WW
Duomenų lapai: LVR03R0150FE70.pdf
  • Pranešimas
LVR03R0150FE70 specifikacijos
Dalies numeris LVR03R0150FE70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.015 OHM 1% 3W AXIAL WW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89307 pcs Duomenų lapas LVR03R0150FE70.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serija LVR Atsparumas 15 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound