IRF24ER4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF24ER4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-24 4.7 10% ER E3
Duomenų lapai: IRF24ER4R7K.pdf
  • Pranešimas
IRF24ER4R7K specifikacijos
Dalies numeris IRF24ER4R7K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 695922 pcs Duomenų lapas IRF24ER4R7K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF-24
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -20°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 4.7µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Inductor 530mA 350 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 350 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 530mA Dabartinis - sodrumas -