IRF03RU2R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03RU2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 2.2 10% R36
Duomenų lapai: IRF03RU2R2K.pdf
  • Pranešimas
IRF03RU2R2K specifikacijos
Dalies numeris IRF03RU2R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 2.2 10% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4286 pcs Duomenų lapas IRF03RU2R2K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 110MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Inductor 750mA 280 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 280 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 750mA