IRF03BH220K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03BH220K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 22 10% B08
Duomenų lapai: IRF03BH220K.pdf
  • Pranešimas
IRF03BH220K specifikacijos
Dalies numeris IRF03BH220K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 22 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4031 pcs Duomenų lapas IRF03BH220K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 22µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 30MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 22µH Unshielded Inductor 410mA 840 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 840 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 410mA