IRF03BH180K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03BH180K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 18 10% B08
Duomenų lapai: IRF03BH180K.pdf
  • Pranešimas
IRF03BH180K specifikacijos
Dalies numeris IRF03BH180K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 18 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4730 pcs Duomenų lapas IRF03BH180K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 18µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 34MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 18µH Unshielded Inductor 430mA 770 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 770 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 430mA