IRF03BH100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF03BH100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-3 10 10% B08
Duomenų lapai: IRF03BH100K.pdf
  • Pranešimas
IRF03BH100K specifikacijos
Dalies numeris IRF03BH100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-3 10 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6003 pcs Duomenų lapas IRF03BH100K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 85 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 45MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Inductor 500mA 580 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 580 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA