IRF01SH5R6K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01SH5R6K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 5.6 10% RJ1
Duomenų lapai: IRF01SH5R6K.pdf
  • Pranešimas
IRF01SH5R6K specifikacijos
Dalies numeris IRF01SH5R6K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 5.6 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4874 pcs Duomenų lapas IRF01SH5R6K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 5.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 65MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.6µH Unshielded Inductor 500mA 400 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 400 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 500mA