IRF01ER100K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01ER100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 10 10% ER E2
Duomenų lapai: IRF01ER100K.pdf
  • Pranešimas
IRF01ER100K specifikacijos
Dalies numeris IRF01ER100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 10 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4374 pcs Duomenų lapas IRF01ER100K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Inductor 370mA 720 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 720 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 370mA