IRF01BH820K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01BH820K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 82 10% B08
Duomenų lapai: IRF01BH820K.pdf
  • Pranešimas
IRF01BH820K specifikacijos
Dalies numeris IRF01BH820K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 82 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5224 pcs Duomenų lapas IRF01BH820K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 82µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 14MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 82µH Unshielded Inductor 175mA 3.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 175mA