IRF01BH181K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IRF01BH181K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IRF-1 180 10% B08
Duomenų lapai: IRF01BH181K.pdf
  • Pranešimas
IRF01BH181K specifikacijos
Dalies numeris IRF01BH181K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IRF-1 180 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5533 pcs Duomenų lapas IRF01BH181K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IRF
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 180µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.35MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Inductor 140mA 5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 140mA