IR04RU910J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04RU910J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 91 5% R36
Duomenų lapai: IR04RU910J.pdf
  • Pranešimas
IR04RU910J specifikacijos
Dalies numeris IR04RU910J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 91 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4828 pcs Duomenų lapas IR04RU910J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 91µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 91µH Unshielded Inductor 136mA 4.3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 4.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 136mA