IR04BH8R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04BH8R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 8.2 10% B08
Duomenų lapai: IR04BH8R2K.pdf
  • Pranešimas
IR04BH8R2K specifikacijos
Dalies numeris IR04BH8R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 8.2 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5513 pcs Duomenų lapas IR04BH8R2K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Inductor 360mA 600 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 360mA