IR04BH161J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR04BH161J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-4 160 5% B08
Duomenų lapai: IR04BH161J.pdf
  • Pranešimas
IR04BH161J specifikacijos
Dalies numeris IR04BH161J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-4 160 5% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4608 pcs Duomenų lapas IR04BH161J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 160µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 7.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 160µH Unshielded Inductor 111mA 6.4 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 6.4 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 111mA