IR02SH5R1J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02SH5R1J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 5.1 5% RJ1
Duomenų lapai: IR02SH5R1J.pdf
  • Pranešimas
IR02SH5R1J specifikacijos
Dalies numeris IR02SH5R1J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 5.1 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5792 pcs Duomenų lapas IR02SH5R1J.pdf
Įveskite - Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 5.1µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.1µH Unshielded Inductor Axial