IR02ER5R6K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02ER5R6K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 5.6 10% ER E2
Duomenų lapai: IR02ER5R6K.pdf
  • Pranešimas
IR02ER5R6K specifikacijos
Dalies numeris IR02ER5R6K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 5.6 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5923 pcs Duomenų lapas IR02ER5R6K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 5.6µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 65MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.6µH Unshielded Inductor 185mA 1.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 185mA