IR02BH2R2K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02BH2R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 2.2 10% B08
Duomenų lapai: IR02BH2R2K.pdf
  • Pranešimas
IR02BH2R2K specifikacijos
Dalies numeris IR02BH2R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 2.2 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5856 pcs Duomenų lapas IR02BH2R2K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 115MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Inductor 395mA 400 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 400 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 395mA