IR02BH1R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02BH1R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 1.8 10% B08
Duomenų lapai: IR02BH1R8K.pdf
  • Pranešimas
IR02BH1R8K specifikacijos
Dalies numeris IR02BH1R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 1.8 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5277 pcs Duomenų lapas IR02BH1R8K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 125MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.8µH Unshielded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 455mA