IR02BH181K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IR02BH181K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IR-2 180 10% B08
Duomenų lapai: IR02BH181K.pdf
  • Pranešimas
IR02BH181K specifikacijos
Dalies numeris IR02BH181K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IR-2 180 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4780 pcs Duomenų lapas IR02BH181K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IR
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 180µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Inductor 57mA 17 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 17 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 57mA