IMS5SWDSH101K65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS5SWDSH101K65
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5SWD-65 100 10% RJ1
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
800 pcs
  • Pranešimas
IMS5SWDSH101K65 specifikacijos
Dalies numeris IMS5SWDSH101K65 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 35266 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5SWD-65
Reitingai - Q @ Freq 52 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 10MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 100µH Shielded Molded Inductor 325mA 3.12 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 3.12 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 325mA Dabartinis - sodrumas 120mA