IMS05ST6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST6R8K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05ST6R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 6.8 10% RJ4
Duomenų lapai: IMS05ST6R8K.pdf
  • Pranešimas
IMS05ST6R8K specifikacijos
Dalies numeris IMS05ST6R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 6.8 10% RJ4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4038 pcs Duomenų lapas IMS05ST6R8K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.02 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 280mA