IMS05SH1R8K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH1R8K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05SH1R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 1.8 10% RJ1
Duomenų lapai: IMS05SH1R8K.pdf
  • Pranešimas
IMS05SH1R8K specifikacijos
Dalies numeris IMS05SH1R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 1.8 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5900 pcs Duomenų lapas IMS05SH1R8K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 1.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 105MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1.8µH Shielded Molded Inductor 775mA 140 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 140 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 775mA