IMS05EV562K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05EV562K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05EV562K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 5.6K 10% EV E2
Duomenų lapai: IMS05EV562K.pdf
  • Pranešimas
IMS05EV562K specifikacijos
Dalies numeris IMS05EV562K Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 4518 pcs Duomenų lapas IMS05EV562K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq 44 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 5.6mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 730kHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 5.6mH Shielded Molded Inductor 28mA 98.9 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 98.9 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 28mA
Dabartinis - sodrumas 17mA