IMS05BH202K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH202K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS05BH202K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-5 2K 10% B08
Duomenų lapai: IMS05BH202K.pdf
  • Pranešimas
IMS05BH202K specifikacijos
Dalies numeris IMS05BH202K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-5 2K 10% B08 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5531 pcs Duomenų lapas IMS05BH202K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-5
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 2mH Shielded Molded Inductor Axial