IMS02WWDBH2R7K40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02WWDBH2R7K40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2WWD-40 2.7 10% B08
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02WWDBH2R7K40 specifikacijos
Dalies numeris IMS02WWDBH2R7K40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 5954 pcs Duomenų lapas
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2WWD-40
Reitingai - Q @ Freq 38 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 85MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 935mA 381 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 381 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 935mA
Dabartinis - sodrumas 935mA