IMS02SH6R8K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02SH6R8K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 6.8 10% RJ1
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02SH6R8K specifikacijos
Dalies numeris IMS02SH6R8K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 6.8 10% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5535 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 6.8µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 55MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Molded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 3.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 118mA