IMS02ER101K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMS02ER101K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IMS-2 100 10% ER E2
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
IMS02ER101K specifikacijos
Dalies numeris IMS02ER101K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IMS-2 100 10% ER E2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5966 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ekranavimas Shielded Serija IMS-2
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 10.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Molded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 16.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 51mA