IMC2220ER8R2K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC2220ER8R2K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 8.2UH 750MA 180 MOHM
Duomenų lapai: IMC2220ER8R2K.pdf
  • Pranešimas
IMC2220ER8R2K specifikacijos
Dalies numeris IMC2220ER8R2K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 8.2UH 750MA 180 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234004 pcs Duomenų lapas IMC2220ER8R2K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 2220 (5650 Metric) Dydis / Matmenys 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-2220
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2220 (5650 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 8.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.165" (4.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 22MHz
Išsamus aprašymas 8.2µH Unshielded Inductor 750mA 180 mOhm Max 2220 (5650 Metric) DC rezistorius (DCR) 180 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 750mA Dabartinis - sodrumas -