IMC1812ES68NK
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES68NK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812ES68NK
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 68NH 450MA 350 MOHM
Duomenų lapai: IMC1812ES68NK.pdf
  • Pranešimas
IMC1812ES68NK specifikacijos
Dalies numeris IMC1812ES68NK Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 68NH 450MA 350 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 224277 pcs Duomenų lapas IMC1812ES68NK.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1812
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Non-Magnetic
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 68nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 800MHz Išsamus aprašymas 68nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 350 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 450mA