IMC1812ES471K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES471K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812ES471K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD
Duomenų lapai: IMC1812ES471K.pdf
  • Pranešimas
IMC1812ES471K specifikacijos
Dalies numeris IMC1812ES471K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146831 pcs Duomenų lapas IMC1812ES471K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1812
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 470µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3MHz Išsamus aprašymas 470µH Unshielded Wirewound Inductor 62mA 26 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 26 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 62mA