IMC1812ES2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES2R7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812ES2R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Duomenų lapai: IMC1812ES2R7K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
IMC1812ES2R7K specifikacijos
Dalies numeris IMC1812ES2R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113958 pcs Duomenų lapas IMC1812ES2R7K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1812
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai 541-1641-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 50MHz
Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC rezistorius (DCR) 750 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 370mA Dabartinis - sodrumas -