IMC1812ES1R2J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES1R2J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812ES1R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM
Duomenų lapai: IMC1812ES1R2J.pdf
  • Pranešimas
IMC1812ES1R2J specifikacijos
Dalies numeris IMC1812ES1R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 1.2UH 430MA 550 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 195876 pcs Duomenų lapas IMC1812ES1R2J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1812
Reitingai - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai 541-1640-2
IMC1812ES1R2J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 1.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 80MHz
Išsamus aprašymas 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC rezistorius (DCR) 550 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 430mA Dabartinis - sodrumas -