IMC1812EB121J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB121J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1812EB121J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD
Duomenų lapai: IMC1812EB121J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IMC1812EB121J specifikacijos
Dalies numeris IMC1812EB121J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91515 pcs Duomenų lapas IMC1812EB121J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1812
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.134" (3.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6MHz Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 110mA