IMC1210EB121J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB121J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1210EB121J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
Duomenų lapai: IMC1210EB121J.pdf
  • Pranešimas
IMC1210EB121J specifikacijos
Dalies numeris IMC1210EB121J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64589 pcs Duomenų lapas IMC1210EB121J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1210
Reitingai - Q @ Freq 15 @ 796kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 796kHz
Induktyvumas 120µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 8MHz Išsamus aprašymas 120µH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 11 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 11 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 70mA