IMC1210EB100K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1210EB100K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD
Duomenų lapai: IMC1210EB100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
IMC1210EB100K specifikacijos
Dalies numeris IMC1210EB100K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153046 pcs Duomenų lapas IMC1210EB100K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1210
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron Powder
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.095" (2.41mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 33MHz Išsamus aprašymas 10µH Unshielded Wirewound Inductor 189mA 2.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.1 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 189mA