IMC1008ER2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IMC1008ER2R2J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM
Duomenų lapai: IMC1008ER2R2J.pdf
  • Pranešimas
IMC1008ER2R2J specifikacijos
Dalies numeris IMC1008ER2R2J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 503072 pcs Duomenų lapas IMC1008ER2R2J.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IMC-1008
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 541-2616-2
IMC1008ER2R2J-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 160MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.35 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 2.35 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 200mA