IM10RFCLBH100J12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM10RFCLBH100J12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-10RFCL-12 10 5% B08
Duomenų lapai: IM10RFCLBH100J12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IM10RFCLBH100J12 specifikacijos
Dalies numeris IM10RFCLBH100J12 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 8694 pcs Duomenų lapas IM10RFCLBH100J12.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ekranavimas Shielded Serija IM-10RFCL-12
Reitingai - Q @ Freq 75 @ 5MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 5MHz
Induktyvumas 10µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 40MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Molded Inductor 1.8A 150 mOhm Max Axial DC rezistorius (DCR) 150 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.8A Dabartinis - sodrumas -