IM08SJ222K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM08SJ222K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-8 2.2K 10% RJ2
Duomenų lapai: IM08SJ222K.pdf
  • Pranešimas
IM08SJ222K specifikacijos
Dalies numeris IM08SJ222K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-8 2.2K 10% RJ2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4276 pcs Duomenų lapas IM08SJ222K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 2.2mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.2mH Unshielded Molded Inductor 66mA 30 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 30 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 66mA