IM06ST681J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06ST681J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 680 5% RJ4
Duomenų lapai: IM06ST681J.pdf
  • Pranešimas
IM06ST681J specifikacijos
Dalies numeris IM06ST681J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 680 5% RJ4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5731 pcs Duomenų lapas IM06ST681J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 680µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Molded Inductor 85mA 13.7 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 13.7 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 85mA