IM06ST151K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06ST151K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 150 10% RJ4
Duomenų lapai: IM06ST151K.pdf
  • Pranešimas
IM06ST151K specifikacijos
Dalies numeris IM06ST151K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 150 10% RJ4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5123 pcs Duomenų lapas IM06ST151K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 150µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 5.4MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 5.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 118mA