IM06SJ4R7K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06SJ4R7K
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 4.7 10% RJ2
Duomenų lapai: IM06SJ4R7K.pdf
  • Pranešimas
IM06SJ4R7K specifikacijos
Dalies numeris IM06SJ4R7K Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 4.7 10% RJ2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4415 pcs Duomenų lapas IM06SJ4R7K.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 4.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 60MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 4.7µH Unshielded Molded Inductor 745mA 210 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 210 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 745mA