IM06SH391J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06SH391J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 390 5% RJ1
Duomenų lapai: IM06SH391J.pdf
  • Pranešimas
IM06SH391J specifikacijos
Dalies numeris IM06SH391J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 390 5% RJ1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4556 pcs Duomenų lapas IM06SH391J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 390µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 4.5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 390µH Unshielded Molded Inductor 100mA 10 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 10 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 100mA