IM06RU2R7J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RU2R7J
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6 2.7 5% R36
Duomenų lapai: IM06RU2R7J.pdf
  • Pranešimas
IM06RU2R7J specifikacijos
Dalies numeris IM06RU2R7J Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas IM-6 2.7 5% R36 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4103 pcs Duomenų lapas IM06RU2R7J.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM
Reitingai - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Phenolic "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz Induktyvumas 2.7µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 120MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Molded Inductor 460mA 1.2 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 1.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 460mA