IM06RFCSSH102J40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSSH102J40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 1K 5% RJ1
Duomenų lapai: IM06RFCSSH102J40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSSH102J40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSSH102J40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 3980 pcs Duomenų lapas IM06RFCSSH102J40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 1mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.2MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 1mH Unshielded Molded Inductor 104mA 16.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 16.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 104mA