IM06RFCSER181J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IM06RFCSER181J40
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas IM-6RFCS-40 180 5% ER E2
Duomenų lapai: IM06RFCSER181J40.pdf
  • Pranešimas
IM06RFCSER181J40 specifikacijos
Dalies numeris IM06RFCSER181J40 Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 5749 pcs Duomenų lapas IM06RFCSER181J40.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija IM-6-RFCS-40
Reitingai - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Pakuotė - Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz Induktyvumas 180µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas 5MHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 180µH Unshielded Molded Inductor 158mA 6.6 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 6.6 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 158mA